česky - english

my - tým konzultantů

Michaela Rulíšková

pracovala více než pět let v předních českých mainstreamových denících – naposledy v Lidových novinách, předtím pak v Hospodářských novinách, Mladé frontě DNES, Denících Bohemia – a internetových portálech. Specializovala se na problematiku bydlení, realitní trh, makroekonomii, daně a servisní témata. Absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se specializací na hospodářskou politiku a ekonomickou žurnalistiku. Profesně se v oblasti PR zaměřuje na mediální trénink, dále pak na mediální konzultace právě v oblastech bydlení, daní a podnikové ekonomie.

Kontakt: ruliskova@n4c.cz

 

Veronika Ondřichová

 

Studovala na České zemědělské univerzitě v Praze obor podnikání a administrativa. Během studií získávala zkušenosti v mezinárodních společnostech, například Omega Optix a Continental. Pracovala na pozicích zaměřených na personalistiku a administrativní činnost, na kterou se orientuje i ve společnosti NEED4CONNEXIONS. Zde se zaměřuje především na media research, modernizaci databází a průzkum trhu.

kontakt: ondrichova@n4c.cz

 

Pavlína Procházková

Pavlína Procházková se v PR specializuje na klientelu z oblasti kosmetiky, zdravého životního stylu, bio, sportovního a cestovního průmyslu, ale i z oblasti vzdělávání a gastronomie. Má několikaleté zkušenosti z produkčních agentur, zajišťuje pro klienty kompletní produkční aktivity - press tipy, tiskové konference, školení, zaměstnanecké party teambuildingy i sportovní a společenské akce. Tak vzniká ideální spojení event marketingu a public relations. Je absolventkou marketingových komunikací na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

kontakt: prochazkova@n4c.cz

Tomáš Renan

 

V médiích začínal již při studiu na teplickém gymnáziu, postupně se propracoval do celostátní redakce iDNES.cz, Mladé fronty DNES a Lidových novin. Pravidelně publikoval v několika prestižních časopisech, již jako teenager se zaměřoval i na copywriting, zejména pro drobné podnikatele. Na pedagogické fakultě v Liberci vystudoval španělštinu a dějepis pro střední školy, v odborných pracích se zaměřoval na dílo španělského romanopisce Javiera Maríase. Profesně se v oblasti PR věnuje přípravě a distribuci tiskových zpráv, mediálnímu lobbingu a poradenství.

kontakt: renan@n4c.cz

 

<< zpět nahoru


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee