česky - english

PENTHOUSY a VILY Nové Chabry se pyšní nebývalým luxusem a velkým zájmem

2021-06-29

PRAHA, 29. června 2021 – Před kolaudací jsou volné poslední dva luxusní penthousy a jen jedna vila v žádaném komunitním projektu Nové Chabry. Celkem vzniklo dvanáct vil a třicet penthousů. Developer Star Group hlásí rekordní zájem především ze strany stávajících rezidentů a obyvatel Prahy 8. Klíčem je stále rostoucí atraktivita lokality i kvalita samotného projektu.

„Největším tahounem poptávky je vybavenost projektu, bezpečí, klid, krásné výhledy a nadstandardní materiály zahrnuté v ceně. Podmínkou při zadávání projektu architektům bylo vytvořit místo s maximálním soukromím. Poslední, čtvrté patro každého domu nabízí dvou-, tří-, nebo čtyřpokojové penthousy s rozlehlou terasou,“ popsal Tal Grozner, šéf české pobočky společnosti Star Group.

Luxusní byty v Nových Chabrech jsou navrženy v nízkoenergetickém standardu s přípravou pro klimatizace a osazením pro elektricky ovládané exteriérové žaluzie pro zajištění příjemného klimatu v bytě. Všechny Penthousy mají unikátní dispoziční řešení, umožňující návrh inspirativních interiérů. Samozřejmostí jsou dřevěné dubové podlahy, velkoformátové obklady i dlažby a také značkové zařizovací předměty v koupelnách. Z celkového počtu penthousů, což činí třicet bytů o velikosti 2+kk až 4+kk, je aktuálně prodáno 93 procent. Zbývají pouze dva volné byty 4+kk.

„Klienti se zájmem o penthousy jsou převážně Češi ve věku třicet až čtyřicet pět let. O vily mají zájem především rodiny s dětmi v průměrném věku čtyřicet let. Z jedné třetiny platí klienti nemovitost v hotovosti a zbylé dvě třetiny klientů řeší své bydlení hypotékou,“ doplnil Tal Grozner.

Přilehlá vilová čtvrť obklopená nádhernou přírodou vyniká komorní atmosférou a nadstandardním zázemím. Vily s elegantní lehkostí a promyšlenými detaily nabízí pohodlí, soukromí a luxus. Pozemky o velikosti 353 až 420 metrů čtverečních jsou zasazeny do stávající vilové zástavby, která dodává bydlení jedinečnou atmosféru. Komfortní rodinné vily o nejvíce žádaných dispozicích 4+kk a 5+kk vyvolaly velký zájem.

Byty i vily mizí z nabídky velmi rychle. Podle našich průzkumů lidé oceňují množství zeleně včetně přírodních parků v okolí i snadnou dostupnost do centra, kdy i městskou dopravou jste ve středu Prahy do 20 minut. Dále je důležitá, ne-li rozhodující, občanská vybavenost. Jsme rádi, že můžeme nabídnout školku, restauraci, wellness a fitness centrum i potraviny v rámci projektu,“ řekl Tal Grozner, šéf české pobočky společnosti Star Group.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee