česky - english

Aquapalace Hotel Prague: Z hotelového pokoje přímo do největšího vodního světa třeba jen v županu

2008-12-11

PRAHA, 11. prosince 2008 – Začátkem prosince byl v Praze otevřen nový čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague. Hotel je součástí nejmodernějšího a největšího středoevropského aquaparku, a stal se tak jedinečným a unikátním místem pro dospělé, rodiny s dětmi, sportovní nadšence i firemní konference. Svou polohou uprostřed nákupního, obchodního a zábavního centra spolu s přímým napojením na vodní svět zaručuje hotel pestrý pobyt.

„Hotel je umístěn přímo v areálu AQUAPALACE PRAHA, a je tak nyní jediným a unikátním hotelem s přímým přístupem do vodního parku v České republice. Kromě klasických ubytovacích služeb nabízíme svým klientům jedinečnou možnost navštívit aquapark a vyřádit se v úžasném vodním světě. Moderní aquapark je v dnešní době velkým hitem a již před otevřením jsme registrovali nad očekávání vysokou poptávku,“ uvedl Pavel Sehnal, předseda představenstva společnosti SPGroup, a.s.

Hotel okouzluje svou neobvyklou koncepcí, která zcela využívá námětu vody. Ten se objevuje nejen ve výzdobě jednotlivých pater i celého hotelu, v pojmenování místností, ale i v nabízených službách a možnostech vyžití přímo v největším aquaparku v České republice. Rozmanitá nabídka tak láká nejen dospělé, ale je i výbornou alternativou pro rodiny s dětmi a sportovní nadšence.

„Velmi jsme dbali na drobnosti a designové detaily. Důraz jsme kladli na volbu barev a jejich sladění, které dotváří celkovou příjemnou atmosféru hotelu. Každý návštěvník hotelu si najde to své a díky volnému vstupu do aquaparku a velkolepému wellness a spa centru je hotel vhodný pro trávení dovolené nebo třeba pro příjemné relaxační víkendy ve dvou,“ doplnil Pavel Sehnal.

Vodní svět nabízí tři různě zaměřené paláce, skluzavky, spacebowl či whirlpool. Saunový svět se svými mnoha druhy saun je dnes známý po celé České republice. V prostorném Spa centru je k dispozici kromě šesti whirlpoolů a mnoha masáží i arabský hammam a rozmanitá kosmetická péče. Nadstandardní je i výbava fitness centra, kde se návštěvníci mohou zúčastnit lekcí aerobiku, spinningu, ale i pilates. Pro milovníky adrenalinu je v nabídce i možnost hlubinného potápění až do osmi metrů.

„Tematika vody a vodního světa nás inspirovala k pojmenování hotelových středisek a konferenčních místností. Firemní jednání tak můžete organizovat na Bora Bora, nebo se účastnit školení na Barbadosu nebo jiných ostrovech Atlantiku, Pacifiku či Francouzské Polynésie. Rozsáhlé zázemí v podobě konferenčních místností bude vyhovovat jak komornímu jednání, tak prostorově náročnějším akcím. Můžeme poskytnout prostory s kapacitou až pro 650 osob,“ dodala Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Hotelu Prague. 

Hotel disponuje 231 pokoji, z toho je 176 dvoulůžkových, 30 pokojů pro rodiny, 10 pokojů s terasou, dále jsou v hotelu 3 Junior suity a 12 King suitů. Všechny pokoje a suity jsou kromě běžných standardů vybaveny LCD televizemi, přehrávačem DVD, připojením k internetu, trezorem a individuálně ovladatelnou klimatizací. Pokoje pro rodiny jsou vybaveny především podle potřeb nejmenších hostů a mají patrové postele. Nejvyšší patro hotelu nabízí obchodní klientele nadstandardní služby, jako například přístup do byznysového koutku s internetovým připojením a občerstvením zdarma. Hotelová podzemní garáž disponuje 126 parkovacími místy. 

„Restaurant Astra neboli hvězdice spolu s venkovní terasou nabízí kvalitní kuchyni, která se zavděčí nejen všem znalcům kulinářského umění. Excelentní šéfkuchař Petr Cuřín čerpal zkušenosti v restauracích hotelů Marriott, Renaissance či dokonce přímo od věhlasného mistra svého oboru Gordona Ramsayho. Restaurace se orientuje na kuchyni mezinárodní a středomořskou, s důrazem na kvalitní zpracování ryb a celkově zdravou, nutričně vyváženou hodnotu pokrmů,“ zdůraznila generální ředitelka Aquapalace Hotelu Prague Vladana Horáková.


O AQUAPALACE HOTELU PRAGUE

Čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague je umístěn v areálu AQUAPALACE PRAHA, největšího aquaparku ve střední Evropě. Přímý přístup do nově vybudovaného aquaparku nabízí dospělým, rodinám a sportovním nadšencům rozmanitou nabídku. Aquapalace Hotel Prague se svým moderním konferenčním centrem až pro 650 osob nabízí ideální spojení obchodního jednání s relaxací a odpočinkem. Díky široké nabídce služeb, v blízkosti moderní a pulzující metropole Prahy, lze prožít příjemný pobyt, ať už při obchodním jednání nebo jen ve volném čase. 

Přírodní barevné tóny vytváří v hotelu útulnou atmosféru a navozují pocit pohody a relaxace. Hotel disponuje 231 pokoji a suity, restaurací s mezinárodní kuchyní, lobby barem, dětským koutem, konferenčním centrem až pro 650 osob, hotelovou podzemní garáží se 126 parkovacími místy, přímým přístupem k aquaparku, k wellness a fitness centru. Výhodou je poloha blízko Prahy – 6 kilometrů od stanice metra Opatov, 14 kilometrů do centra města.

Aquapalace Hotel Prague patří do sítě rakouského managementu Vienna International Hotels&Resorts. Investorem je skupina SPGroup, a.s., která drží v současnosti podíly v celkem 46 společnostech, a to především majetkové podíly v průmyslových podnicích, společnostech zaměřených na finanční služby a společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizujících developerské projekty. Významným projektem tohoto typu je právě výstavba aquaparku v Praze-Čestlicích.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee