česky - english

Společnost Partners dosáhla během prvních šesti měsíců letošního roku obratu 390 milionů korun

2008-08-19

PRAHA, 19. srpna 2008 – Společnost Partners oznámila výsledky hospodaření za první pololetí letošního roku. Za prvních šest měsíců společnost uzavřela 47,5 tisíce smluv a dosáhla na obrat 390 milionů korun. Investice formou hypoték prostřednictvím Partners překonaly hranici tří miliard korun. Téměř 300 milionů investovali klienti Partners do podílových fondů a další stamiliony do spořicích účtů. Předepsané běžně placené pojistné nově uzavřených pojistných smluv na životní, rizikové a úrazové pojištění činí 200 milionů korun.

„Auditovaný zisk za rok 2007 dosáhl 19,5 milionu korun při EBIT 26 milionů. Veškeré zisky zatím investujeme zpět do společnosti a chystáme se navýšit základní jmění na 20 milionů korun. Nejvíce nyní investujeme především do rozvoje firemní infrastruktury a klientských center. Nezapomínáme ani na další vzdělávání našich poradců a manažerů,“ potvrdila Kateřina Palková, výkonná ředitelka společnosti Partners.

Jde o výrazný nárůst finančního úspěchu, protože za prvních šest měsíců své existence – ve druhém pololetí roku 2007 - byl obrat 192 milionů korun. Pro klienty bylo v loňském roce realizováno 35 tisíc smluv. 

Ve společnosti Partners nyní působí 1200 aktivních finančních poradců, kteří se svým klientům věnují v 80 kancelářích a klientských centrech ve všech regionech ČR. Zázemí společnosti tvoří 50 zaměstnanců v administrativních centrech v Praze a Brně.


O společnosti Partners

Společnost Partners zahájila svoji činnost v červnu roku 2007. U zrodu stáli Kateřina Palková, Pavel Kohout, Tomáš Prouza a Jan Majer. Zakladatele spojovala dlouholetá snaha o kultivaci finančního trhu. V Partners se rozhodli uvést do praxe společné představy o slušném a kvalitním finančním poradenství. 

Partners poskytují svým poradcům a klientům nejaktuálnější informace z finančních trhů a dávají k dispozici i další podklady pro kvalifikované rozhodování. Partners vyvíjejí ve spolupráci s předními světovými finančními ústavy exkluzivní finanční produkty, jež mají poradci Partners k dispozici vedle běžně nabízených nástrojů. Jejich výraznou konkurenční výhodou jsou nižší poplatky a vyšší efektivita ve srovnání s jinými nabídkami na trhu. 

Partners je jedna z největších poradenských firem v oblasti finančnictví na českém trhu. Společnost byla založena v červnu roku 2007. Disponuje týmem 50 odborníků v centrále a více než 1200 aktivními poradci, má 80 kanceláří a klientských center ve všech regionech České republiky. Firma spolupracuje s 30 obchodními partnery a ve svém portfoliu má více než 160 produktů.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee