česky - english

Poznejte chuť zimy – coffeeheaven připravilo speciální zimní kolekci kávových nápojů

2008-12-01

Speciálním lákadlem kaváren coffeeheaven se stanou nové ochucené kávy připravené přímo na míru přicházejícím zimním dnům. Všechny tři varianty nejen výborně chutnají, ale i zahřejí a povzbudí. Kávy s příchutí se stávají velkým hitem, Češi už se totiž dávno nebojí experimentovat a zkoušejí novinky a zajímavé netradiční kombinace.

„Nabízíme mnoho různých druhů káv klasickým expressem počínaje a kávami takzvaně na míru konče. Zákazníci si u nás mohou dopřát kávu tak, jak jim chutná – bez kofeinu, se sojovým mlékem, s nízkotučným mlékem nebo naopak dvojitou se šlehačkou na vrh. Ke všem těmto variantám chceme zákazníkům nabídnout něco nového, něco, co se přesně hodí na zimu. A tak vznikly v coffeeheaven originální varianty tradičního latte,“ řekl David Karas, ředitel coffeeheaven v České republice.

Káva je tradičně vyhledávaná pro své povzbuzující účinky, dodává organizmu energii, zlepšuje náladu a v neposlední řadě láká dobrou chutí a příjemnou vůní. Kromě známého kofeinu obsahuje káva přes patnáct set dalších složek, které vytvářejí neopakovatelnou chuť tohoto nápoje. Novinkou v coffeeheaven jsou tradiční latte kombinované s dalšími ingrediencemi tak, aby výsledné nápoje byly nejen zajímavé a netradiční, ale aby zaujaly svou chutí a vůní.

„Vzhledem k tomu, že zima již klepe na dveře a blíží se i Vánoce, připravili jsme speciální novinku pro chuťové buňky i pro celý organismus. Jednotlivé originální ingredience báječně doplňují blahodárné a povzbuzující účinky kávy a dotvářejí neopakovatelnou atmosféru. A zaručeně v zimě zahřejí. V kombinaci s další naší novinkou, řadou čokoládových dortů Premium Line, jsou nové kávy skvělou možností jak si zpříjemnit chladné dny,“ doplnil David Karas.

Skořicové latte s vaječným likérem
Jemné latte ochucené lahodným vaječným likérem, doplněným příjemnou vůní aromatické skořice. Spojení krémové kávy, skořice a vaječného likéru s typicky vanilkovou vůní v zimních dnech zahřeje a potěší ducha příjemným aroma a delikátním spojením chutí. Skořice se svou štiplavou sladkou chutí podporuje krevní oběh, rozhání chlad a v zimních dnech zahřeje.

Vanilkové latte s medem a exotickým kořením Masala
Objevte exotickou kompozici koření Masala, sladkého medu a voňavé vanilky. Netradiční spojení překvapí svým exotickým nádechem ve spojení s medem a vanilkou. Med se svými vitamíny a minerály podporuje imunitu a napomáhá předcházet nemocem. Vanilka posiluje srdce, zahání únavu a dodává sílu a zdraví. Tato jedinečná kombinace je jako stvořená pro ochutnání v nepříznivém chladném počasí.

Perníkové latte s bílou čokoládou
Ochutnejte příjemnou kombinaci jemné bílé čokolády a voňavého perníku. Dopřejte si lahodnou horkou kávu plnou energie. Speciální káva je připravena jako delikatesa pro unavené a upracované duše. Zajímavé spojení láká nejen svou vůní, ale i velmi příjemnou chutí, která povzbudí tělo a osvěží mysl.

Řada dortů Premium line, speciálně vytvořená podle nejnovějších kulinářských trendů, je již od září na pultech kaváren coffeeheaven. Zákazníci, kteří touží po příjemné chuti čokolády a jejích účincích, si je tak mohou objednat třeba právě k novým ochuceným kávám. „Rozšířili jsme nabídku dortů, jelikož stále je pro mnoho lidí něco sladkého nezbytné pro doladění dokonalé atmosféry při posezení u kávy. Abychom vyšli vstříc chuťovým buňkám co největšího počtu zákazníků a zákaznic, připravili jsme speciální kolekci Premium line,“ dodal David Karas, ředitel coffeeheaven v České republice.

Karamelo-čokoládová věž
Jak zajímavé spojení, tak výjimečná chuť. Sladké a slané arašídové máslo s křupinkami spojené s krémovou mléčnou čokoládou a navrch přelité hladkým mléčným karamelem. To vše je propojeno ve dvou vrstvách s velmi lehkým kakaovým korpusem. Pomyslnou třešničkou na této Karamelové věži jsou křupavé, v medu pražené arašídy.

Čokoládový dort Oreo
Čokoládový dort Oreo představuje vesmír plný bílého čokoládového krému a sušenek Oreo ozdobený deštěm hořké čokolády a kousků sušenek. Velmi lahodné a lehké spojení těchto tradičních oblíbených sušenek, mléka a jemné čokolády. 

Čokoládový extrém
Lahodné sousto čokoládového pudinku, který spojuje dvě vrstvy tmavého, v čokoládě máčeného korpusu. Klasický podzimní zákusek, jehož čokoládová chuť povzbudí a báječně se doplňuje s kávou. Čokoládový extrém je jako stvořený pro chvilky posezení u kávy, setkání s přáteli, nebo jako sladké doplnění pracovního jednání.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee