česky - english

Den dětí se Sparkys: dva dny plné soutěží, zábavy a hraček

2014-05-20

PRAHA, 20. května 2014 – První červnový den děti oslaví svůj svátek. Po celé republice je pro ně připravena řada zajímavých akcí. Výjimkou nejsou ani prodejny největšího tuzemského prodejce hraček – Sparkys. Ten pro děti ve všech svých prodejnách připravil dvoudenní akci plnou soutěží o zajímavé ceny.

Všechny naše prodejny kromě brněnského domu hraček se od 31. května do 1. června promění v dětské herny. V Brně akce proběhne už od 30. do 31. května. Na děti čeká několik zajímavých soutěží, ve kterých mohou získat slevy na vybrané produkty,“ popsala Katharine Butler, majitelka společnosti Sparkys. Během dvou dnů si budou děti moci vyzkoušet sportovně zaměřené soutěže o atraktivní ceny, velkou soutěž s bojovníky Timargo nebo si vystřelí stokorunovou slevu na Nanostříl či nákup zboží.

Připravené soutěže

Kapsle Timargo za polovinu

Na nejlepšího bojovníka čeká cena. Pokud soutěžící zvítězí a jako první získá tři body, vyhraje slevu 50 procent na kapsli Timargo.

Dárek za přesnou trefu

Všechno, nebo nic – jeden pokus na sestřelení kuželek. Shozením všech kuželek získá dítě k nákupu dárek Zeebee.

Blesková autíčka

Autíčko stačí připravit do odpalovače, zamířit a trefit se do cíle. Pokud soutěžící zasáhne cíl, získá 10procentní slevu na svůj nákup.

5x trefa = dárek

Ogo disk má pružnou výplň, a proto umožní dostřel míčku až 50 metrů. Pokud se soutěžící trefí pětkrát za sebou míčkem do Ogo disku, dostane ke svému nákupu zdarma Jumpz.

Seznam pražských prodejen

Dům hraček Praha 1 - Havířská 2, Dům hraček Palladium Praha 1 - nám. Republiky 1, Dárky OC Nový Smíchov Praha 5 - Plzeňská 8, Dárky NG Fénix Vysočanská Praha 9 - Freyova 945/35, Dárky Hlavní nádraží Praha 2 - Wilsonova 300/8, Dárky OC Letňany Praha 9 - Veselská 663, Dárky NC Chodov Praha 4 - Roztylská 2321/19, Dárky Letiště Václava Havla T2S Praha 6, Terminál T2S, Dárky Atrium Flora Praha 3 - Vinohradská 151, Dárky Centrum Černý Most Praha 9 - Chlumecká 765/6, Dům hraček Brno - Masarykova 1, Dárky NG Vaňkovka Brno - Ve Vaňkovce 1, Dárky OC Královo Pole Brno - Cimburkova 4, Dárky OC Olympia Brno - U Dálnice 777, Dům hraček Olomouc - Kafkova 8, Dárky OC Futurum Hradec Králové - Brněnská 1825/23a, Dárky OC Plzeň Plaza - Radčická 2, Dárky AFI Palace Pardubice - Masarykovo náměstí 2799, Dárky OC Futurum Ostrava - Novinářská 6a, Dárky OC Centro Zlín - 3. května 1170, Dárky Fórum Liberec - Soukenné nám. 2a/669


O projektu HRAČKA ROKU, www.hrackaroku.cz

První ročník se uskutečnil v roce 2008, kdy proběhlo hlasování za účasti veřejnosti a odborné poroty. Výrobcům je umožněno užívat označení produktu „nominace Hračka roku“ v případě vybrání porotou v květnu a „Hračka roku“ v případě zvolení v dané kategorii. Produkty mohou nést toto označení a upozorňovat tak spotřebitele, že hračka prošla hodnocením odborné poroty i veřejnosti a splňuje kritéria pro danou kategorii. Absolutní vítěz každého ročníku obdrží zlatou sošku Hračka roku.

Projekt Hračka roku přichází s cílem pomoci rodičům orientovat se v nepřeberném množství hraček, které v současné době trh nabízí. Výrobky, které jsou přihlášeny do projektu, musí v první řadě splňovat náročná kritéria na kvalitu. Dále je nezbytné, aby podporovaly zájem, tvořivost a samostatnost dítěte.

Šestý ročník projektu Hračka roku 2013 je konzultován se sítí prodejen Sparkys a Pompo.

 

O společnosti SPARKYS, www.sparkys.cz

Firmu Sparkys založili Katharine Butler a Sebastian Pawlowski v roce 1998 v České republice. Firma se od samého počátku zabývá provozováním obchodů se sortimentem kvalitních hraček a dárků. V červenci téhož roku byl otevřen čtyřpatrový Dům hraček Sparkys v Havířské ulici v centru Prahy. Tento obchodní dům je do dnešního dne vlajkovou lodí firmy Sparkys.

 

Firma od otevření pražského Domu hraček Sparkys rozšířila své působení o dalších 23 obchodů v České republice. Sparkys prodává hračky, stavebnice, dárky a plyšové hračky. V nabídce jsou kvalitní produkty pro kluky, holky, nejmenší, ale i dospělé. Hračky jsou k dostání v síti obchodů po celé České republice nebo v e-shopu.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee