česky - english

Soukromá zdravotnická síť Santé má nového vlastníka. Stala se jím německá skupina B•A•D /TeamPrevent

2014-01-16

Nadstandardní zdravotní péče, prevence a služby v oblasti pracovního lékařství pod jednou střechou – to jsou synonyma pro zdravotnickou síť Santé, jejíž stoprocentní podíl převzala začátkem tohoto roku společnost B·A·D GmbH se sídlem v Bonnu. Ta se tak spolu s dceřinou společností TeamPrevent, která se již v Česku a na Slovensku etablovala, stala vedoucí soukromou společností na českém a slovenském trhu v oblasti pracovně lékařské péče, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, služeb nadstandardní zdravotní péče a poradenství v oblasti prevence.

„Protože jsme jedni z vedoucích poskytovatelů pracovně lékařské péče a služeb týkajících se bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v Evropě, je naším zájmem posílit naši pozici a rozšířit naše služby v ostatních evropských zemích. Hlavním důvodem pro volbu naší strategie byla rostoucí poptávka nadnárodních zákazníků získat tyto služby od jednoho poskytovatele,“ řekl profesor Bernd Siegemund, CEO společnosti B·A·D GmbH.

Společnosti TeamPrevent a Santé přinášejí dlouholeté zkušenosti v oblasti pracovně lékařské péče, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Spojením těchto profesionálních sítí dojde k doplnění služeb na trhu o nadstandardní zdravotní péči formou předplacených karet či speciálních prevencí určených pro korporátní klienty, veřejné instituce a individuální klienty. Dále služby v oblasti non stop call centra poskytujícího organizaci zdravotní péče skrze vyškolený a vysoce kvalifikovaný personál.

Jsem rád, že jednání o prodeji skupiny Santé Group bylo zdárně dokončeno s novým strategickým vlastníkem - společností B·A·D GmbH.  Díky této transakci získala skupina Santé Group silného a stabilního vlastníka, s nímž bude pokračovat v dynamickém rozvoji portfolia služeb a i nadále bude garantem kvalitní péče a jistotou pro všechny své klienty na českém a slovenském trhu,“ řekl doktor Pavel Baránek, bývalý majitel a zakladatel skupiny Santé Group.

Firmy nyní mohou využít rozsáhlou nabídku služeb v oblasti pracovního lékařství, nadstandardní zdravotní péče, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany prostřednictvím jednoho poskytovatele – doposud nevídaná nabídka na českém trhu. „Přikoupení skupiny Santé Group a podpis příslušných smluv s českými zdravotními pojišťovnami umožňují integraci služeb s nadstandardní zdravotní péčí. Pro mnoho firem to znamená zvýšenou bezpečnost a kvalitu v oblasti ochrany zdraví a zdravotní péče pro jejich zaměstnance. Skupina B·A·D/TeamPrevent momentálně cíleně rozšiřuje svoji obchodní činnost, zvyšuje svoji konkurenceschopnost a upevňuje postavení značky TeamPrevent na mezinárodní úrovni, vysvětlil doktor Rolf Reinecke – Head of International Business Development společnosti B·A·D GmbH.


O skupině B·A·D/TeamPrevent, www.bad-gmbh.de,

Skupina B·A·D /TeamPrevent se prostřednictvím tří tisíc odborníků v Německu a v Evropě stará o 250 tisíc podniků se čtyřmi miliony zaměstnanců v nejrůznějších oblastech prevence. B·A·D GmbH spolu s evropskými dceřinými společnostmi TeamPrevent proto patří k největším evropským poskytovatelům služeb v oblasti prevence – pracovně lékařská péče, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, požární ochrana. Rozsah služeb sahá od jednotlivých projektů až po komplexní řešení s využitím externích zdrojů. Portfolio skupiny doplňují různé nabídky v oblasti poradenství a dalšího vzdělávání. Společnost B·A·D GmbH patří od roku 2006 mezi sto nejlepších společností s certifikátem TOPJOB pro malé a střední podniky.

 


O zdravotnické síti Santé v ČR a SR, www.sante.cz, www.santeslovakia.sk,

Santé patří k vedoucím společnostem v oblasti soukromé nadstandardní zdravotní péče, prevence a pracovně lékařské péče. Zdravotnické služby a služby call centra pro zaměstnavatele, zaměstnance a individuální klienty tvoří její hlavní obchodní aktivitu. Přibližně 200 zaměstnanců a zhruba 1 900 smluvních lékařů se stará v Česku a na Slovensku o více než 500 korporátních společností s více než 100 000 zaměstnanci. Společnost provozuje své dvě vlastní kliniky v Praze.

 


O společnostech TeamPrevent v ČR a SR, www.teamprevent.cz, www.teamprevent.sk

 

TeamPrevent – PREPO, s.r.o. patří do mezinárodní vedoucí skupiny B·A·D / TeamPrevent Group a je dceřinou společností společnosti B·A·D Gesundheitsvorsorge und Sicherheitstechnik GmbH. Rozsah služeb sahá od jednotlivých projektů až po komplexní řešení s využitím externích zdrojů. TeamPrevent – PREPO, s.r.o. má v České republice devět poboček a od roku 2007 poskytuje své služby společnostem ze všech odvětví průmyslu a služeb. TeamPrevent s.r.o. Slovensko patří do skupiny B·A·D TeamPrevent Group již od roku 2006.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee