česky - english

Bonatex.cz: Jak vyzrát na velikonoční pověry? Nákup povlečení vše vyřeší

2012-04-04

PRAHA, 4. dubna 2012 – Blíží se Velikonoce a s nimi spojené jedno pořekadlo. Tvrdí se v něm, že pokud se chce člověk vyvarovat toho, aby ho pokakal velikonoční beránek, musí se na Velikonoční pondělí pyšnit něčím novým. Díky povlečení Bonatex lze na toto pořekadlo vyzrát. Nákupem sady povlečení bude v novém celá rodina.

„V internetovém obchodě www.bonatex.cz naleznou zákazníci řadu sad povlečení. Většina z nich obsahuje povlak na přikrývku, na velký polštář i na malý polštářek, případně také prostěradlo. Nabízíme povlečení na jednolůžko i dvojlůžko, které samozřejmě obsahuje povlaky na dva polštáře a na jednu velkou peřinu,“ představila nabídku Marcela Repáňová, produktová manažerka obchodu Bonatex.cz.

Pořekadlo ale platí pro všechny, při nákupu by zákazníci neměli zapomínat ani na děti. Během nákupu dětského povlečení, je nezbytné dbát na kvalitu a příjemnost materiálů. Také je velmi důležité vybrat povlečení, které bude mít veselé barvy a bude ozdobené dětskými motivy. Jen takové dětské povlečení dodá pokoji tu správnou hravou atmosféru, která patří do každého dětského pokojíčku. Nákupem sady povlečení a dětského povlečení se tak zákazníci velikonoční pověře vyhnou a ještě mohou interiér obohatit o jarní trendy.

„K jaru a Velikonocům se báječně hodí veselé barvy, jako je oranžová, žlutá nebo zelená. K hitům letošního jara patří květinové vzory. Velikosti květů mohou být různé – od povlečení posetého drobnými romantickými kvítky až po obří květy propletené různými obrazci. Dopřát interiéru malou změnu a osvěžit ložnici nebo dětský pokoj podle nálady i ročního období je díky naší široké nabídce velmi jednoduché,“ dodala Marcela Repáňová.

 

 

O společnosti Bonatex s.r.o., www.bonatex.cz

Bonatex.cz je významný prodejce povlečení, prostěradel a přikrývek Quilt. Prodává povlečení mnoha známých značek: TAC, Dante, Greno, vlastní značku Bonatex a další. Zákazník může vybírat z nepřeberného množství vzorů a barev. V nabídce nalezne například povlečení z hladké bavlny, krepové povlečení, bavlněný satén. Dětské povlečení a dětské ručníky a osušky s oblíbenými pohádkovými postavičkami zaručeně potěší i ty nejmenší. Provozovatelem Bonatex.cz je internetový obchod Astratex.cz.

Společnost Astratex s.r.o. se sídlem v Praze a desetiletou tradicí na českém trhu je významným prodejcem spodního prádla, plavek, košilek a nově sportovního oblečení. Ročně Astratex obslouží desítky tisíc zákazníků. Společnost působí v České republice, na Slovensku, v Rumunsku a nově i na Ukrajině. O spokojenosti zákazníků vypovídá, že vysoké procento z nich svůj nákup v e-shopech Astratex opakuje. Vizí společnosti je vybudovat e-shop s nejširší možnou nabídkou prádla a poskytnout svým zákazníkům špičkové služby.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee