česky - english

Oxalis: Originální dárek k Valentýnu? Dárkové balení kvalitního čaje nebo kávy

2012-02-02

PRAHA, 2. února 2012 – Ke klasickým dárkům k Valentýnu patří květiny a bonboniéry. Partnera ale jistě potěší originální dárek v podobě čaje nebo kávy. Společnost Oxalis nabízí širokou paletu čajů a káv, ve které nalezne vhodný dárek skutečně každý.

„Kvalitní čaj nebo káva je velmi vhodným dárkem k Valentýnu. Stačí jen trochu znát chutě partnera a vybrat ten správný druh. V sortimentu máme klasické sypané čaje, jako jsou zelené, černé a ovocné, ale i čaje aromatizované, například s příchutí vanilky nebo skořice. Pro milovníky kávy nabízíme mletou i zrnkovou kávu z různých koutů světa. Stejně jako u čajů mohou zákazníci vybírat z aromatizovaných káv. Vhodný dárek pro partnera si u nás jistě vybere každý,“ řekl Petr Zelík, zakladatel a vlastník společnosti Oxalis, která se specializuje na čaj a kávu.

V nabídce jsou čaje s originálními názvy, které se jako dárek ke svatému Valentýnu skvěle hodí. V internetovém obchodě www.oxalis.cz naleznou zákazníci například čaj Jahodový polibek, Tajemná vášeň, Hříšný tanec, Sweet Honey a Perníkové srdce. Perfektním dárkem je kvetoucí čaj – hezky vypadá a výborně chutná. Lze jej zakoupit samostatně nebo v dárkových baleních, která obsahují několik druhů kvetoucích čajů.

„Kromě čajů a kávy prodáváme i čajové a kávové nádobí nebo populární plechové dózy různých velikostí a s originálním designem, které nejen potěší, ale stanou se i skvělým doplňkem interiéru bytu. Samozřejmě nechybějí ani dárková balení. Například balení Asijská zahrada obsahuje keramický hrnek, plechovou dózu a zelený čaj China Sencha. Pro muže je skvělým dárkem dárková taštička Don Juan. Ta obsahuje černý aromatizovaný čaj Don Juan a černý aromatizovaný čaj Earl Grey Imperial. Ženy potěší taštička Pretty Woman, ve které najdou Rooibos Pretty Woman a zelený aromatizovaný čaj Geisha,“ uvedl Petr Zelík.

Zákazníci si mohou čaje koupit několika způsoby. Objednávku lze uskutečnit prostřednictvím internetu v e-shopu nebo e-mailem, telefonicky přes záznamník nebo ji jde odeslat faxem či poštou. Oxalis dodává zboží do čtyř pracovních dnů od obdržení objednávky. Kromě toho má společnost po celém Česku 21 prodejen.

 

 

 

O společnosti OXALIS, www.oxalis.cz „OXALIS – to nejlepší z čaje a kávy.“

OXALIS je mladá, pružně se rozvíjející česká společnost s moderním přístupem k zdravému životnímu stylu. Byla založena v roce 1993 a řadí se mezi přední evropské výrobce a distributory sypaného čaje a plantážní kávy. Hlavním posláním společnosti je nabídnout jedinečnou kvalitu, chuť, požitek a relaxaci u šálku čaje a kávy.

OXALIS nabízí více než 400 druhů čaje, například čaje zelené, černé, oolongy, bílé čaje, raritní čaje, rozvíjející se čaje a 40 druhů kávy. Vyvíjíme vlastní receptury a směsi čajů i kávy. Součástí široké nabídky je také rozsáhlý výběr čajového a kávového příslušenství i dárkového balení. Zárukou kvality, zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti potravin jsou certifikáty Systém managementu jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2001, Systém HACCP, P3- Total hygiene management – Ecolab, KEZ - BIO potravina a řada dalších, kterých je společnost držitelem.

Za celou dobu působnosti na tuzemském i zahraničním trhu OXALIS otevřel 22 firemních prodejen, uzavřel franchisingové smlouvy s více než 40 obchodními partnery a běžně prodává více než 300 tun čaje a kávy ročně. Své produkty dodává více než 800 stálým zákazníkům. Odběrateli jsou provozovatelé vlastních obchodních sítí i maloobchodu a řada dalších. Společnost exportuje do 28 zemí světa a vývoz dynamicky rozvíjí. Značka OXALIS v posledních letech úspěšně proniká do Portugalska, Nizozemska i zemí vzdálenějších, jako je Singapur, Spojené arabské emiráty a další.

Letos společnost získala za balení čajů Oxabag prestižní ocenění v soutěži pořádané obalovým institutem Syba a může tyto čaje označovat logem soutěže OBAL ROKU 2011.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee