česky - english

Astratex: Termoprádlo využijí sportovci během celého roku. Hodí se i pro běžné nošení

2012-01-12

PRAHA, 12. ledna 2012 – Termoprádlo musí mít ve výbavě každý sportovec. Hodí se nejen pro zimní sporty, jeho vlastnosti sportovci ocení i během teplejších měsíců. Díky zvýšenému povrchu vláken prádlo velmi rychle odvádí vlhkost z těla. Nesaje vlhkost, ale za chladnějšího počasí ji přenáší směrem od kůže a do dalších vrstev látky nebo naopak do ovzduší během teplejších dní. Kůže tak zůstává suchá a tělo si udržuje stálou teplotu.

„Většina termoprádla z naší nabídky je vyrobena převážně z polyesteru, který téměř nepřijímá vodu. Pokožka během zvýšené aktivity produkuje kromě potu velké množství vody. Dříve buď zůstával pot na těle, nebo přímo v oblečení, které při poklesu aktivity začalo výrazně studit. Díky moderním technologiím vznikly materiály, které místo hrubého, nepříjemného a pro alergiky agresivního povrchu nabízejí povrch příjemný na omak i na nošení. Termoregulační schopnost prádla udržuje teplotu těla, poskytuje pocit sucha a příjemný komfort při nošení. Další nedocenitelnou vlastností termoprádla je jeho rychlé schnutí a nenáročná údržba. I při častém praní si prádlo udržuje formu a tvar,“ představila výhody termoprádla Jana Fabiánová, produktová manažerka obchodu Astratex.cz

Internetový obchod Astratex.cz nabízí pánské, dámské i dětské kolekce termoprádla, ve kterých zákazníci naleznou zboží od ponožek, přes spodní prádlo až po trička s dlouhým i krátkým rukávem. Například kolekce Spaio Thermo a Extreme line je vhodná pro sportovní aktivity v zimním období, zejména lyžování, snowboarding, bruslení či běžky. V kolekci je také celoroční termoprádlo pro muže i ženy vyrobené z příjemného polyesterového vlákna, které je vhodné pro různorodé sportovní aktivity, například pro cyklistiku, běh, pěší turistiku a horolezectví.

„Bezešvé funkční prádlo značky Spaio je vyrobeno z jemného materiálu s jedinečnými vlastnostmi – je antibakteriální a hygienické. Hlavní výhodou tohoto materiálu je jeho trojrozměrná pružnost. Díky tomu, že látka je roztažitelná do všech tří směrů, je zajištěno perfektní přilnutí k tělu a prádlo tak může dokonale plnit svou termoregulační funkci. Další značkou, kterou zákazníci v našem internetovém obchodě naleznou, je oblíbené termoprádlo Gotherm. To je vyrobeno z velmi příjemného materiálu s vysokým podílem polyesteru. Veškeré termoprádlo Gotherm je antibakteriální a zamezuje množení bakterií, které se nacházejí na povrchu kůže,“ doplnila Jana Fabiánová.

Termoprádlo je vhodné nejen pro venkovní sporty, ale své využití najde i v sálových sportech při squashi, fotbalu, basketbalu nebo spinningu. Termoprádlo je vhodné nosit jako spodní vrstvu během jakéhokoli sportu, hodí se ale i pro běžné nošení. V chladných měsících je lze nosit i pod běžným oblečením.

Celou kolekci si lze prohlédnout na internetových stránkách www.astratex.cz, kde je do 15. ledna připravena i soutěž o zajímavé ceny. Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Výherci získají termoprádlo dle vlastního výběru,“ dodala Jana Fabiánová.

 

Jak pečovat o termoprádlo?

  • Je vhodné prát ho na ruby.
  • Nedoporučuje se použití aviváže, protože vytváří film na jednotlivých vláknech a ucpává póry tkaniny, čímž termoprádlo ztrácí své speciální vlastnosti.

Oblečení se nemačká, není nutné jej žehlit.


O společnosti Astratex, s.r.o, www.astratex.cz

Společnost Astratex, s. r. o. se sídlem v Praze je významným prodejcem spodního prádla, plavek, košilek, těhotenské módy a nově také sportovního oblečení. Na českém trhu má už desetiletou tradici. Ročně Astratex obslouží desítky tisíc zákazníků. Společnost působí v České republice, Slovenské republice, Rumunsku a nově i na Ukrajině. O spokojenosti zákazníků vypovídá to, že vysoké procento z nich svůj nákup v e-shopech Astratex opakuje. Vizí společnosti je vybudovat e-shop s nejširší možnou nabídkou prádla a poskytnout svým zákazníkům špičkové služby.

 

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee