česky - english

Bonatex.cz: Kvalitní povlečení udělá pod stromečkem radost každému

2011-12-08

PRAHA, 8. prosince 2011 – Nakupování dárků přes internet je vhodný způsob, jak se vyhnout předvánočnímu shonu. Aby měl zákazník jistotu, že zboží dorazí včas, je dobré vybrat vhodnou formu platby. Internetový obchod s ložním prádlem www.bonatex.cz jich nabízí hned několik.

„Podporujeme několik způsobů platby. Zboží lze zaplatit bankovním převodem, platební kartou nebo v případě zaslání na dobírku až na poště. Pokud chce zákazník zboží obdržet co nejrychleji, doporučujeme platbu on-line platební kartou nebo zaslání na dobírku. V obou případech odchází zboží v nejbližším možném termínu. V případě objednání během pracovního dne do 12 hodin odchází objednávka v týž den, při objednávce po 12 hodině odesíláme zboží v den následující,“ představila způsoby platby Marcela Repáňová, produktová manažerka obchodu Bonatex.cz.

Díky přehlednému řazení ložního prádla do několika kategorií je nákup v e-shopu opravdu snadný. Klasikou, která nikdy nezklame, je bavlněné povlečení. Pro milovníky luxusu je vhodné povlečení v provedení bavlněný satén. Odpůrce domácích prací jistě nadchne krepové povlečení, které se nemusí žehlit. A pro chladné zimní noci se skvěle hodí flanelové povlečení. Materiálů, ze kterých může zákazník vybírat je mnoho, stačí tedy zvolit vhodný rozměr a zboží objednat.

„Pokud si zákazníci přece jen nebudou s výběrem vědět rady, mohou zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 1000, 1500, 2000 nebo 2500 korun. V případě nákupu nad 1999 korun je poštovné zdarma. Dárkové šeky lze zakoupit klasicky v e-shopu, poukaz poté přijde vytištěný poštou na uvedenou adresu,“ řekla Marcela Repáňová.

Pokud zboží dorazí po termínu, má zákazník vždy možnost je do 14 dnů bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.


O společnosti Bonatex s.r.o., www.bonatex.cz

Bonatex.cz je významný prodejce povlečení, prostěradel a přikrývek Quilt. Prodává povlečení mnoha známých značek: TAC, Dante, Greno, vlastní značku Bonatex a další. Zákazník může vybírat z nepřeberného množství vzorů a barev. V nabídce nalezne například povlečení z hladké bavlny, krepové povlečení, flanelové, bavlněný satén, froté povlečení. Dětské povlečení a dětské ručníky a osušky s oblíbenými pohádkovými postavičkami zaručeně potěší i ty nejmenší. Provozovatelem Bonatex.cz je internetový obchod Astratex.cz.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee