česky - english

Astratex.cz: Spodní prádlo pod stromečkem potěší ženy i muže – vánoční internetové nákupy letos stoupnou o odhadovaných deset procent

2011-11-08

PRAHA, 8. listopadu 2011 – Více než polovina Čechů plánuje nakoupit vánoční dárky během listopadu, nastala tedy ideální doba začít se po dárcích poohlížet. Se zrychlujícím se životním tempem ale ubývá na nakupování čas, proto třetina Čechů pořizuje dárky v internetových obchodech.

 

„Počet nákupů v našem internetovém obchodě každoročně v předvánočním období stoupá o 65 procent, zákazníci čím dál víc upřednostňují pohodlné a rychlé nakupování, které jim na internetových stránkách www.astratex.cz celoročně nabízíme. Veškeré zboží, které na stránkách zákazníci naleznou, máme na skladě, proto běžně dodáváme do dvou dnů od objednávky. Výhodou on-line nakupování je i cena, která je oproti kamenným obchodům o 15 až 20 procent nižší“ vysvětlil Michal Hubka, marketingový ředitel společnosti Astratex.cz.

Pokud se muž rozhodne obdarovat partnerku spodním prádlem, je důležité nejprve zjistit, jakou velikost nosí a jaký styl a střih má nejraději. Návodem může být partnerčina skříň, kde lze snadno ze štítků zjistit správnou velikost i oblíbený styl. Vhodným dárkem může být i sportovnější prádlo nebo bezešvé prádlo, které je označováno jednodušeji S, M, L – výběr velikosti je tak snazší. Hlavní výhodou bezešvého prádla je, že se skvěle nosí a nikde netlačí, rafinovanost dodají zajímavé barvy a střihy. Dárek v podobě elegantního krajkového prádla nebo korzetu jistě nic nezkazí a lze k němu vybrat i župan, košilku nebo punčochy.

„Spodní prádlo je skvělý dárek pod stromeček jak pro ženy, tak pro muže. Na internetových stránkách www.astratex.cz naleznou zákazníci širokou škálu spodního prádla, ze kterého si jistě vybere každý. Pro ženy jsou v nabídce pestré střihy kalhotek a různé druhy podprsenek například bardotky, podprsenky bez kostic i s kosticemi, nevyztužené, vyztužené, bezešvé, krajkové, sportovní, mateřské i oblíbené push-up podprsenky. Pro muže lze vybírat z široké palety boxerek, trenýrek, slipů i tang. Nechybějí praktická trika ani nátělníky. Velkou radost mužům i ženám jistě udělají sady spodního prádla, pyžama a županu, ty se dají buď rovnou koupit, nebo zkombinovat,“ řekl Michal Hubka.

Ženy mají výběr spodního prádla pro své partnery o něco jednodušší. Nicméně i na ně čeká spousta zboží, ze kterého se dá vybírat. Také u dárků pro pány platí, že by ženy při výběru měly dbát na partnerův vkus a jeho požadavky. Nejoblíbenější stále zůstávají boxerky a volné trenýrky. Na konec žebříčku oblíbenosti se dostávají slipy, ty ale velmi sluší menším mužům. Díky vykrojení totiž opticky prodlužují nohy. Skvělým, dárkem jsou například pánské boxerky s delší nohavičkou a plochými švy, které podtrhují sportovní styl. Perfektní zpracování a vysoká kvalita materiálu zajišťují nejvyšší komfort nošení a dlouhodobé udržení tvaru.

„Pokud přece jen zákazníci nevědí, jaké spodní prádlo vybrat, problém mohou vyřešit v našem internetovém obchodě, kde lze zakoupit dárkové poukazy, které promění za prádlo, které se jim opravdu líbí a perfektně jim padne,“ upozornil Michal Hubka.

 

 

O společnosti Astratex s.r.o, www.astratex.cz

Společnost Astratex s.r.o. se sídlem v Praze je významným prodejcem spodního prádla, plavek, košilek a nově sportovního oblečení na českém trhu s desetiletou tradicí. Ročně Astratex obslouží desítky tisíc zákazníků. Společnost působí v České republice, na Slovensku, v Rumunsku a nově i na Ukrajině. O spokojenosti zákazníků vypovídá, že vysoké procento z nich svůj nákup v e-shopech Astratex opakuje. Vizí společnosti je vybudovat e-shop s nejširší možnou nabídkou prádla a poskytnout svým zákazníkům špičkové služby.

 

 

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee