česky - english

Bonatex.cz: Výběr ložního prádla má vliv na kvalitu spánku

2011-10-18

 

PRAHA, 18. října 2011 – Ložní prádlo neodmyslitelně patří k základnímu vybavení každé domácnosti, už dávno však není jen „obalem“ na lůžkoviny, stal se z něj i designový doplněk ložnic. Při výběru ložního prádla by se zákazníci měli řídit důležitými faktory, mezi které patří kvalita materiálu, dlouhá životnost, snadná údržba i estetické provedení. Díky přehlednému řazení do několika kategorií je nákup na internetových stránkách www.bonatex.cz přehledný a jednoduchý, stačí si jen vybrat.

 

Na přání našich zákazníků jsme rozdělili ložní prádlo do několika skupin. Zákazník se tak na našich stránkách snadno orientuje a vždy si vybere ložní prádlo, které hledá. Samostatné skupiny tvoří povlečení a prostěradla. Tyto kategorie jsou následně děleny podle druhů. Zákazníci zde například naleznou luxusní povlečení, které zpravidla obsahuje sadu povlaku na deku, prostěradla, dvou velkých polštářů a dvou menších polštářů. Při koupi tohoto druhu tak nemusí zákazník složitě kombinovat a přemýšlet, zda se jednotlivé kusy ložního prádla k sobě budou hodit,“ představila internetový obchod Marcela Repáňová, produktová manažerka obchodu Bonatex.cz.

Při koupi ložního prádla by měli zákazníci věnovat zvýšenou pozornost výběru materiálu, ze kterého je vyrobeno. Kvalitu spánku totiž ovlivňuje kvalita použitého materiálu. Na trhu se objevuje velké množství ložního prádla, které je vyrobeno s příměsí různých syntetických materiálů, ty však nejsou pro spánek příliš vhodné. Ideálním přírodním materiálem pro zdravý a spokojený spánek je 100% bavlna. Povlečení z bavlny je příjemné na dotek, výborně prodyšné a také velmi dobře absorbuje vlhkost.

V našem internetovém obchodě nabízíme výhradně ložní prádlo vyrobené ze sto procentní bavlny. K nejoblíbenějším materiálům patří bavlněný satén, ten je velmi příjemný na dotek, nestudí a udrží si dlouho krásné barvy. V oblibě je také krepové povlečení, které se nemusí žehlit a v neposlední řadě Jersey povlečení. To vyniká pružností, prodyšností a savostí. Jeho velkou předností je měkkost, hebkost a schopnost velmi dobře regulovat teplo,“ doplnila Marcela Repáňová.

Samostatnou kategorií je výběr prostěradla, i v tomto případě by zákazníci měli klást důraz na použitý materiál. Nejprodávanějším materiálem jsou froté prostěradla, ta jsou vyrobena ze směsi bavlny a polyesteru se smyčkou na povrchu ze sto procentní bavlny. Vyrábějí se v různých barvách -  od jednobarevných po melírované. Prostěradla se nemusí žehlit. Stejně jako u povlečení je i u prostěradel oblíbeným materiálem satén. Luxusní saténová prostěradla jsou výjimečná svou jemností na dotek a nepřekonatelnou hebkostí. Prostěradla z bavlněného saténu se skvěle hodí k povlečení ze stejného materiálu.

„Vedle materiálu je důležité zvolit správnou velikost prostěradla. Samozřejmě v naší nabídce nechybí dětské ložní prádlo, které zákazníci mohou koupit ve velikosti 60 x 120 centimetrů, ložní prádlo na jednolůžko prodáváme ve dvou rozměrech, a to 70 x 140 a 90 x 200 centimetrů, a na dvoulůžka je v nabídce rozměr 180 x 200 centimetrů. Po zvolení správné velikosti nezbývá už nic jiného než vybírat z obrovské nabídky barev a vzorů,“ dodala Marcela Repáňová.

 


O společnosti Bonatex s.r.o., www.bonatex.cz

Bonatex.cz je významný prodejce povlečení, prostěradel a přikrývek Quilt. Prodává povlečení mnoha známých značek: TAC, Dante, Greno, vlastní značku Bonatex a další. Zákazník může vybírat z nepřeberného množství vzorů a barev. V nabídce nalezne například povlečení z hladké bavlny, krepové povlečení, flanelové, bavlněný satén, froté povlečení. Dětské povlečení a dětské ručníky a osušky s oblíbenými pohádkovými postavičkami zaručeně potěší i ty nejmenší. Provozovatelem Bonatex.cz je internetový obchod Astratex.cz.

Společnost Astratex s.r.o. se sídlem v Praze a desetiletou tradicí na českém trhu je významným prodejcem spodního prádla, plavek, košilek a nově sportovního oblečení. Ročně Astratex obslouží desítky tisíc zákazníků. Společnost působí v České republice, na Slovensku, v Rumunsku a nově i na Ukrajině. O spokojenosti zákazníků vypovídá, že vysoké procento z nich svůj nákup v e-shopech Astratex opakuje. Vizí společnosti je vybudovat e-shop s nejširší možnou nabídkou prádla a poskytnout svým zákazníkům špičkové služby.

 

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee