česky - english

Slevyaktuálně.cz přicházejí s cenovou revolucí – nejvíce slev pro zákazníky, umístění zdarma pro slevové w

2011-07-28

PRAHA, 28. července 2011 – Největší počet slev, lepší ceny, maximální komfort pro zákazníky – to je slevový agregátor Slevyaktuálně.cz, který bude v nové podobě spuštěn již během dneška. Už nyní naleznete na portálu kolem 800 slev, po spuštění nového systému jich rázem o celou tisícovku přibude. Slevové portály, kterých je v současnosti kolem tří set, nenabízejí zdaleka takovou paletu slev jako slevové agregátory. Klasické slevové weby jsou denně schopny uživatelům nabídnout kolem tří slev, agregátory stonásobně více.

„Slevyaktuálně.cz fungují v podstatě jako velký internetový katalog slev. Díky jednoduchému programu, který sám vyhledává slevy a umisťuje je na naše stránky, jsme návštěvníkům denně schopni nabídnout kolem 1 800 slev, což je v současné době nejvíce v Česku. Jednotlivé slevy řadíme nejen podle měst, ale i podle kategorií a ceny, takže je pro uživatele skutečně jednoduché se na našem serveru orientovat a vybrat si tak slevu, kterou opravdu hledá“, vysvětlil Martin Rhein, ředitel agregátoru Slevyaktuálně.cz.

Měsíčně vzniká několik dalších nových slevových portálů. Aby měly šanci na úspěch, musí nabídnout něco nového a netradičního. Toho jsou si autoři nového agregátoru vědomi, proto chtějí zákazníkům nabídnout zcela unikátní, jednoduchý a přehledný portál plný úžasných slev.

„Nesnažíme se jen slepě kopírovat, co už někdo vymyslel. Naopak. Přicházíme s něčím novým. Záleží nám na maximálním komfortu jak zákazníka, tak poskytovatele slev. Pro zákazníky vymýšlíme nový systém plateb, který jim usnadní placení zakoupených voucherů v případě slevových portálů s omezenou nabídkou možnosti plateb. Důležité pro nás také je, aby se zákazník v široké nabídce slev dobře orientoval, proto jsme při tvorbě portálu dbali na jednoduchost a přehlednost. Samozřejmě nezapomínáme ani na poskytovatele slev, kterým chceme nabídnout ty nejlepší podmínky. Do konce srpna tak mohou nabídky na Slevyaktuálně.cz umístit zcela zdarma,“ uvedl Martin Rhein.

Důležitá změna se týká přímo slevových portálů. Slevyaktuálně.cz totiž s okamžitou platností zastavují řádění a cenové vydírání slevových agregátorů. To vše velmi výrazně ovlivňuje situaci na přesyceném slevovém trhu. Podle zkušeností slevových webů dokonce až 15 procent prokliků na samotné nabídky nekončí nákupem.  Ale i za ty si nechávají majitelé agregátorů platit. Vzniká tak začarovaný kruh, jelikož weby musí platit draze za nabídky na agregátorech, slevy pak nejsou tak výrazné, jaké by mohly být, a ten nejvyšší užitek z toho nakonec nemá ani web, ani poskytovatel slevy, ani zákazník, pouze agregátor.

„Přišli jsme na trh s novým agregátorem, ale chceme všechno dělat trochu jinak. Připravili jsme pro weby místo a peníze chceme jen za skutečně zprostředkované a zakoupené slevy. Nabízíme tak všem možnost na zboží a služby poskytnout co nejvyšší možnou slevu a tím všem vyjít vstříc. Chceme nechat slevovým webům jejich prostor, aby mohly nabízet to nejlepší co nejlevněji,“ zakončil Martin Rhein, ředitel slevového agregátoru Slevyaktuálně.cz.


O slevovém agregátoru Slevyaktuálně.cz, www.slevyaktualne.cz

Slevový agregátor Slevyaktuálně.cz je mladý ambiciózní projekt, který na jednom místě nabízí nejrůznější nabídky s výraznými slevami. Slevyaktuálně.cz jsou moderním katalogem slev s nejpřehlednější strukturou a jednoduchým tříděním a vyhledáváním. Denně nabízejí na tisíc nových aktuálních nabídek s těmi nejvyššími možnými slevami. Slevyaktuálně.cz jsou rostoucím projektem, který má za cíl nabízet denně maximum slev za ty nejnižší ceny jak pro poskytovatele, tak pro zákazníky. Nabídka slev je široká, vybírat se dá z desítek různých oblastí. Tým, který za projektem stojí, má mnohaleté zkušenosti přímo z daného oboru a stále svůj obzor rozšiřuje pro uspokojení potřeb zákazníků i poskytovatelů slev.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee