česky - english

RedJOB: Společnost se svým revolučním systémem videoprofilů loví hlavy už téměř po celé republice

2011-06-01

PRAHA, 1. června 2011 - Už v devíti z deseti největších českých měst mohou zájemci o práci nahrát svůj videoprofil a prostřednictvím unikátního on-line řešení společnosti RedJOB zvýšit své šance na získání nového zaměstnání. Služba je k dispozici zájemcům v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Olomouci, Plzni, Hradci Králové, Liberci i Ústí nad Labem a společnost připravuje další expanzi.

Mapa míst, kde je možné nahrát svůj videoprofil prostřednictvím služeb společnosti RedJOB, je už téměř zaplněná. Firma otevřela partnerské pobočky už v drtivé většině velkých českých měst, v kterých je klientům k dispozici personální konzultantka, která pomáhá s optimálním sestavením profesního životopisu a natočením videoprofilu. Ve všech pobočkách mohou klienti také využít zázemí firmy JOBING, s kterou začal RedJOB spolupracovat letos na jaře.

„JOBING je česká obchodní společnost s celorepublikovým pokrytím, která má vlastní pobočky. Jednou z divizí této společnosti jsou i personálně poradenské služby a provoz pracovního portálu. Právě pro tuto divizi jsme JOBINGU dodali platformu systému RedJOB a aplikaci pro kompletní portál včetně řešení videoprofilů," vysvětluje David Kinter, majitel společnosti RedJOB. „Tímto vzniklo v České republice několik dalších míst, kde může uchazeč natočit svůj videoprofil, který následně uchazeč využívá jako marketingový nástroj k nalezení nové nebo lepší práce."

Společnost RedJOB od listopadu nabízí uchazečům o práci možnost vytvořit si svůj videoprofil v délce od jedné do dvou minut. Zaměstnavatelé si pak z vizuálně jednotných a stejným způsobem strukturovaných videoprofilů vybírají vhodné kandidáty pro osobní pohovor. Obě strany tak šetří čas. Díky spolupráci se společností JOBING mají uchazeči o práci další kontaktní místa pro natočení videoprofilu v dalších devíti městech po celé České republice.

RedJOBu se osvědčil systém natáčení profesionálních videoprofilů v unifikované formě a studiovém prostředí. Zájemci však mají možnost natočit i domácí videoprofil.

„Natáčení videoprofilů z domova je umožněno uchazečům, aby měli další alternativu pro možnost registrace. Pokud by tento způsob domácích videoprofilů fungoval, má ho dnes již dávno každý pracovní portál," upozorňuje Kinter. „Profesionální videoprofil není jen o „suchém" videu, ale i mnoha dalších funkcích, které jsou jak pro uchazeče, tak pro klienta přínosné a hlavně v mnoha pohledech efektivní." I to byl jeden z důvodů spolupráce se společností JOBING.


O společnosti RedJOB

RedJOB je unikátní personální on-line řešení, které vyvinula společnost RedJOB International s.r.o. Tento revoluční systém online video profilů uchazečů o zaměstnání umožňuje rychlou a přímou komunikaci zaměstnavatele s uchazečem o zaměstnání. Globální RedJOB síť je neustále rozšiřována o nové pobočky, kde se specializují na registraci kandidátů do systému RedJOB, který je dostupný pro lokální i mezinárodní zaměstnavatele. RedJOB disponuje zkušeným týmem odborníků a kvalifikovaných pracovníků a dlouholeté zkušenosti na personálním trhu.

Uchazeč o zaměstnání se pouze registruje se na www.redjob.cz a vytvoří si podrobný životopis on-line pomocí RedJOB průvodce životopisem. Pokud chce vytvořit profesionální videoživotopis z pohodlí svého domova nebo kanceláře, postupuje dle pokynů uvedených v průvodci a nápovědě. Pokud nemá vhodné zařízení na vytvoření videoprofilu, nebo potřebuje poradit, kontaktujte pro nahrání RedJOB Video Profilu a dokončení finální registrace jednu z poboček. Veškeré služby jsou pro uchazeče zdarma.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee