česky - english

Dárkové poukázky jsou ideálním řešením pod stromeček třeba i na poslední chvíli

2010-12-16

PRAHA, 16. prosince 2010 - S rozmachem internetového nakupování existuje výhodná možnost i pro ty, kdo dárky nakupují na poslední chvíli. Dárkové poukázky nabízí mnoho internetových i kamenných obchodů, u online obchodů se ale dá využít rychlosti dodání a objednat dárkové poukazy na poslední chvíli.

„Dárkové poukázky jsou stále oblíbenější, zatím jsme zaznamenali nárůst v prodeji poukázek až o 15 procent oproti loňskému roku, a to ještě do Vánoc zbývá pár dnů. Poukázky totiž neznamenají to, že nevím, co komu dám, a tak nakoupím nějaké dárkové šeky. Naopak, pokud chce třeba někdo přítelkyni koupit hezké prádlo a není si jist, že by se trefil do správné velikosti nebo vkusu, je taková poukázka ideální," vysvětlil Michal Hubka, marketingový ředitel společnosti Astratex.cz.

Dárkové poukázky je možné vybírat s předstihem i takzvaně na poslední chvíli. Jde většinou o unikátní kódy, které mají hodnotu určité částky. Stačí tedy jen vybrat obchod, a poukázku v požadované hodnotě. Dále pak záleží na způsobu platby. Na dobírku zákazníkovi přijde dárkový šek většinou do dvou dnů. Některé obchody nabízejí i elektronické zasílání poukázek, což se však praktikuje při platbě předem. Po zaplacení pak zákazníkovi přijde e-mailem kód ve formě dárkové poukázky.

„Dárkové poukázky nabízíme v hodnotách 500 až 2000 korun. Ideálním a nejobjednávanější jsou však poukázky v hodnotě 1000 korun. Dárkové šeky posíláme fyzicky vždy hned následující den od objednání. Aby tedy dárkové poukázky dorazili určitě ještě do Štědrého dne, doporučujeme objednat nejpozději do 22. prosince 12 hodin. Nicméně na poslední dny před Vánoci chystáme i možnost elektronického zaslání kódu e-mailem," řekl Michal Hubka.

Dárkové šeky pak slouží při nákupu v eshopu tak, že snižují celkovou cenu vybraného zboží o částku uvedenou na dárkovém šeku. Poukázka tedy slouží konkrétně na určitý druh zboží, nikoli ale na konkrétní kousek. Dárkové poukázky jsou tak vhodným dárkem například na kosmetiku, knihy, oblečení, nebo třeba na spodní prádlo.


O společnosti Astratex s.r.o, www.astratex.cz

Společnost Astratex s.r.o. se sídlem v Praze je významným prodejcem spodního prádla, plavek a košilek na českém trhu s desetiletou tradicí. Ročně Astratex obslouží desítky tisíc zákazníků. Společnost působí v ČR, SR, Rumunsku a nově i na Ukrajině. O spokojenosti zákazníků vypovídá, že vysoké procento z nich svůj nákup v e-shopech Astratex opakuje. Vizí společnosti je vybudovat e-shop s nejširší možnou nabídkou prádla a poskytnout svým zákazníkům špičkové služby.

Zákazníci Astratex.cz mohou vybírat z téměř 1500 vzorů výrobků kvalitního spodního prádla. V nabídce jsou podprsenky, kalhotky, tanga, pánské spodní prádlo, erotické a luxusní prádlo, košilky, župany, mateřské a těhotenské prádlo, sportovní spodní prádlo, dámské i pánské plavky, punčochy a doplňky. Astratex v České republice výhradně zastupuje značky Irall, Benefit, Gaia, Beauty Night Fashion, Hanna Style a prodává další tři desítky značek dámského i pánského spodního prádla.

 

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee