česky - english

Jiří Eliáš se stal novým šéfem pobočkové sítě realitní kanceláře AAABYTY.CZ

2010-09-29

PRAHA, 29. září 2010 - AAABYTY.CZ, jedna z největších realitních kanceláří v České republice, má nového ředitele pobočkové sítě - stal se jím Jiří Eliáš. Na nové místo přichází z pozice obchodního manažera mezinárodní investiční a developerské společnosti BALLYMORE Properties. V ní měl na starosti prodej rezidenční části multifunkčního projektu EUROVEA v Bratislavě.

„Jiří Eliáš disponuje v oblasti realit bohatými zkušenostmi na různých profesních pozicích a stojí za ním řada úspěchů. Na časově náročnou pozici šéfa pobočkové sítě se hodí i díky nadstandardně vysokým organizačním schopnostem a talentu jednat s lidmi, bez kterých se i jinak schopní lidé na této pozici ztrácejí," okomentoval změnu nový generální ředitel realitní kanceláře AAABYTY.CZ Otakar Šmíd.

Třiatřicetiletý Jiří Eliáš absolvoval Ekonomickou fakultu na Vysoké škole báňské v Ostravě a také Kingsley High School v Michiganu. Před nástupem do realitní kanceláře AAABYTY.CZ zastával čtyři roky pozici ředitele pobočky v mezinárodní realitní společnost Real-Treuhand Reality. Jiří Eliáš nahradil ve funkci vedoucího manažera pobočkové sítě Martina Ďuriše, který na pozici nastoupil v dubnu roku 2008. V minulosti dále pracoval čtyři roky pro realitní společnost Mentis, v níž začínal na pozici makléře a vypracoval se až do vedení společnosti.

Jiří Eliáš je ženatý. Mezi jeho hlavní záliby patří sport, především lyžování a softtenis - nejde však o softtenis, jak jej zná většina populace z předrevolučních dovolených. Sport pochází z Asie, hrají jej zejména v Japonsku a Jižní Koreji. Díky softtenisu Jiří Eliáš procestoval například jižní Asii.

 

O realitní kanceláři AAABYTY.CZ

Realitní kancelář AAABYTY.CZ je jednou z kapitálově nejsilnějších realitních kanceláří na trhu v České republice a jednou ze tří největších realitních kanceláří z pohledu počtu prodaných nemovitostí. Na tuzemském realitním trhu funguje od roku 2005. Aktuálně spolupracuje s více než 120 makléři a 12 převodci.

Během prvního pololetí roku 2009 disponovala nabídka kanceláře měsíčně v průměru téměř 1100 nově zařazenými nemovitostmi. Objem prodaných nemovitostí překročil měsíčně bezmála 300 milionů korun. Prostřednictvím realitní kanceláře shánělo nemovitost téměř šest tisíc nových poptávajících měsíčně.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee