česky - english

Novinka známé advokátky a expertky na rodinné vztahy Daniela Kovářová: Vztahy, 7 + 1 osudových omylů

2021-09-29

PRAHA, 29. září 2021 – Spisovatelka, advokátka a bývalá mini­stryně spravedlnosti Daniela Kovářová představuje svou osmnáctou knihu s názvem VZTAHY, 7+1 osudových omylů. Expertka na rodinné vztahy popisuje na příkladech a každodenních situacích, jak předcházet omylům a jak ve svých vztazích nacházet radost a štěstí. Jednotlivé kapitoly – například Nejsme si rovni, Kdo může za naše štěstí nebo Jak rozpůlit dítě – doplňuje osobní pohled autorky, doporučení a cvičení, schémata, tabulky, filmy a odkazy na další, podrobnější zdroje.

„Kniha je určena především těm, kterým není dobře ve vztahu. Těm, kteří chtějí svoje vztahy zlepšit. Častou příčinou je jen neschopnost nastavit partnerovi hranice nebo vnést do svého života radost. Ze zkušeností své advokátní praxe jsem napsala takovou příručku pro lidi, kteří chtějí dát vztahu šanci,“ vysvětlila Daniela Kovářová.

Daniela Kovářová je vdaná, deset let vede v Praze advokátní praxi specializovanou na rodinné problémy, odborný časopis Rodinné listy, stojí v čele Unie rodinných advokátů a přednáší etiku advokátním koncipientům. Pravidelně popularizuje právo a justiční problematiku v denním tisku a v médiích a bohatá je také její od­borná publikační činnost zaměřená na advokátní etiku, rodinné a dědické právo. Je členkou Obce spisovatelů ČR, České asociace autorů detektivní litera­tury (AIEP), Mensy ČR a Střediska zápa­dočeských spisovatelů.

Dosud vydala sedmnáct publikací z oblasti krásné literatury: z toho pět povídkových knih, šest humoristic­kých knih a čtyři detektivní romány. Titul VZTAHY, 7+1 osudových omylů je její osmnáctou knihou.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee