česky - english

Public Relations

vztahy se sdělovacími prostředky

Jde o komplexní balíček PR služeb, které pokrývají veškeré potřeby v rámci služeb public relations. NEED4CONNEXIONS funguje jako komunikační most mezi klientem a novináři a je oběma stranám neustále k dispozici.

(1) Strategické PR poradenství

Spolupráce na přípravě PR plánu a témat, které budou kopírovat marketingový plán klienta. Součástí poradenství jsou pravidelné schůzky s klientem.

(2) Příprava tiskových materiálů a jejich komunikace

Vygenerování zajímavých témat a příprava tiskových zpráv, které budou kopírovat obchodní zájmy klienta. Témata se budou vybírat podle aktuálních profesních zájmů a budou podávána pro média zajímavou formou, samozřejmě s absolutním důrazem na serióznost a diskrétnost, co se týče obchodních zájmů klienta.

(3) Komunikace a vztahy s médii (media relations)

Prosazování témat určených klientem – mediální lobbing, tedy intenzivní komunikace s klíčovými novináři za účelem ovlivnění jejich pohledu na problematiku. Prezentace klienta coby seriozní a profesionální společnosti, která se umí o své zákazníky postarat s plným servisem služeb. Zaměstnanci firmy jsou zkušení profesionálové, kteří dokážou uspokojit každého klienta a eliminovat možnost komplikací.

<< zpět nahoru


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee