česky - english

my - tým konzultantů

Michaela Rulíšková

pracovala více než pět let v předních českých mainstreamových denících – naposledy v Lidových novinách, předtím pak v Hospodářských novinách, Mladé frontě DNES, Denících Bohemia – a internetových portálech. Specializovala se na problematiku bydlení, realitní trh, makroekonomii, daně a servisní témata. Absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se specializací na hospodářskou politiku a ekonomickou žurnalistiku. Profesně se v oblasti PR zaměřuje na mediální trénink, dále pak na mediální konzultace právě v oblastech bydlení, daní a podnikové ekonomie.

Kontakt: ruliskova@n4c.cz

 

Veronika Ondřichová

 

Studovala na České zemědělské univerzitě v Praze obor podnikání a administrativa. Během studií získávala zkušenosti v mezinárodních společnostech, například Omega Optix a Continental. Pracovala na pozicích zaměřených na personalistiku a administrativní činnost, na kterou se orientuje i ve společnosti NEED4CONNEXIONS. Zde se zaměřuje především na media research, modernizaci databází a průzkum trhu.

kontakt: ondrichova@n4c.cz

 

Pavlína Procházková

Pavlína Procházková se v PR specializuje na klientelu z oblasti kosmetiky, zdravého životního stylu, bio, sportovního a cestovního průmyslu, ale i z oblasti vzdělávání a gastronomie. Má několikaleté zkušenosti z produkčních agentur, zajišťuje pro klienty kompletní produkční aktivity - press tipy, tiskové konference, školení, zaměstnanecké party teambuildingy i sportovní a společenské akce. Tak vzniká ideální spojení event marketingu a public relations. Je absolventkou marketingových komunikací na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

kontakt: prochazkova@n4c.cz

Lucie Korbeliusová

Během studií na Filozofické fakultě a Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy pracovala v několika pražských divadlech a galeriích - Švandovo divadlo, Studio Hrdinů, Galerie U Červeného beránka, tři roky pak ve společnosti vydávající odborný časopis DSM a soustřeďující se na vzdělávání dospělých.  V oblasti PR se zaměřuje na kulturu, vzdělávání a na nakladatelskou a vydavatelskou činnost.

kontakt: korbeliusova@n4c.cz

Tomáš Renan

<< zpět nahoru


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1132/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee