česky - english

my - tým konzultantů

Michaela Rulíšková

pracovala více než pět let v předních českých mainstreamových denících – naposledy v Lidových novinách, předtím pak v Hospodářských novinách, Mladé frontě DNES, Denících Bohemia – a internetových portálech. Specializovala se na problematiku bydlení, realitní trh, makroekonomii, daně a servisní témata. Absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se specializací na hospodářskou politiku a ekonomickou žurnalistiku. Profesně se v oblasti PR zaměřuje na mediální trénink, dále pak na mediální konzultace právě v oblastech bydlení, daní a podnikové ekonomie.

Kontakt: ruliskova@n4c.cz

 

Lenka Capandová

Od roku 2008 se pohybuje na poli produkce,  kreativy a propagace. Má zkušenosti nejen z reklamních agentur, ale také z divadelní, filmové i hudební scény. První profesní zkušenosti nasbírala již při studiu na gymnáziu, kdy si ji, jako novou produkční, vybralo jedno z pražských nahrávacích studií. Po ukončení gymnázia se stala studentkou oboru teorie a kritiky na pražské DAMU, kde nasbírala spoustu cenných kontaktů. Později pracovala také jako PR manažerka několika českých zpěváků a hudebních skupin. K tvorbě textů se intenzivně dostala během tříletého působení v agentuře specializující se na firemní média, kde pracovala jako redaktorka.

kontakt: capandova@n4c.cz

Nikol Poselová

Nikol Poselová pracuje na poli PR a marketingu od roku 2005. Zaměřuje se hlavně na hudební public relations, radio promotion a PR kulturních a společenských akcí. V korporátní sféře se v minulosti věnovala smyslovému marketingu v nadnárodní společnosti (Mood Media a.s) či marketingu a propagaci tabletového časopisu Dotyk (Tablet Media a.s.). V roce 2017 kompletně zrealizovala nový hudební festival Slunovrat.

 

kontakt: poselova@n4c.cz

Lucie Korbeliusová

Během studií na Filozofické fakultě a Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy pracovala v několika pražských divadlech a galeriích - Švandovo divadlo, Studio Hrdinů, Galerie U Červeného beránka, tři roky pak ve společnosti vydávající odborný časopis DSM a soustřeďující se na vzdělávání dospělých.  V oblasti PR se zaměřuje na kulturu, vzdělávání a na nakladatelskou a vydavatelskou činnost.

 

kontakt: korbeliusova@n4c.cz

Pavlína Procházková

Pavlína Procházková se v PR specializuje na klientelu z oblasti kosmetiky, zdravého životního stylu, bio, sportovního a cestovního průmyslu, ale i z oblasti vzdělávání a gastronomie. Má několikaleté zkušenosti z produkčních agentur, zajišťuje pro klienty kompletní produkční aktivity - press tipy, tiskové konference, školení, zaměstnanecké party teambuildingy i sportovní a společenské akce. Tak vzniká ideální spojení event marketingu a public relations. Je absolventkou marketingových komunikací na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

 

kontakt: prochazkova@n4c.cz

<< zpět nahoru


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Pernerova 293/11, 186 00 Praha 8
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: n4c@n4c.cz


beee