česky - english

Zahrajte si doma párty hru Zázraky přírody: v silvestrovském speciálu České televize bude její premiéra

2018-12-06

Praha, 6. prosince 2018 – Společnost Dino Toys ve spolupráci s Českou televizí vyvinula kvízovou párty hru Zázraky přírody, ve které se hráči dovědí mnoho zajímavých informací a faktů o živé i neživé přírodě. K tomu si mohou vyzkoušet i řadu domácích pokusů nebo použít nápovědu z videozáznamů na internetových stránkách www.zazrakyprirody.cz. Hra na motivy stejnojmenného zábavného pořadu České televize byla uvedena na začátku prosince jako novinka předvánočního trhu a objeví se i v silvestrovském vysílání Zázraků přírody.

Prostřednictvím 1000 otázek se hráči seznámí s populárními i méně známými fakty o zvířatech, rostlinách, chemii, fyzice a o světě, který nás obklopuje. Součástí každé hrací karty jsou i zajímavosti, které doplňují otázky a odpovědi. Některé obsahují také odkazy na videoarchiv, kde hráči najdou zajímavá videa natočená pro televizní pořad,“ popsala hru Ivana Maršálová ze společnosti Dino Toys.

Účastníci párty kvízu si procvičí vědomosti a zároveň se obohatí o mnoho nových informací a kuriozit. Hra navíc obsahuje karty s laboratorními experimenty, které je možné bezpečně vyzkoušet doma. „O silvestrovskou zábavu s touto hrou nebude nouze. Lidé mohou proměnit svůj obývák v televizní studio a rozdat si kvízový souboj. Stejně jako tomu bude v premiérovém díle Zázraků přírody, který se vysílá přímo na Silvestra,“ dala dobrý tip na prožití novoročních oslav Ivana Maršálová.

Hra zapojuje po celou dobu všechny hráče, ti mohou hrát ve 2 až 12 lidech. Díky tomu je tato hra dynamická a nikdo se u ní ani vteřinu nenudí. „Hráči, jeden po druhém, pomocí kostky, vybírají otázky z pěti kategorií, na které se snaží správně odpovědět. Kdo zodpoví správně 12 otázek, dostane se do cíle. V tu chvíli mu vybírají otázku všichni soupeři společně. Pokud hráč určí dobře výsledek, vyhrává. V opačném případě hra pokračuje dalšími koly,“ upřesnila herní mechanismus Ivana Maršálová.

Premiérový díl nové řady pořadu Zázraky přírody bude odvysílán na Silvestra a v roce 2019 se pak můžou diváci těšit na dalších sedm nových dílů tohoto zábavného pořadu.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee