česky - english

V rámci oslav 25. výročí firmy Dino Toys uspořádali pro děti den otevřených dveří

2018-06-15

Praha, 15. června 2018 – Ve čtvrtek 14. června se na den otevřených dveří ve výrobním závodu firmy Dino Toys v Mnichově Hradišti přejelo podívat přes 300 dětí ze širokého okolí. Využily možnosti podívat se, jak se vyrábějí jejich oblíbené společenské hry, puzzle, karty, a užily si dopoledne v zábavní zóně.

Děti si prošly komentované exkurze provozem, kde mohly na vlastní oči vidět celý proces – od vstupů materiálů do výroby přes moderní linky s laserovou technologií až po kompletaci a logistiku. Dozvěděly se tak mnoho zajímavostí o tom, co všechno se musí stát, než se k nim dostane například hra Dostihy a sázky.

Na travnatém prostoru před továrnou byl připraven doprovodný program plný zábavy a her. „Všichni se skvěle bavili, hráli hry, jezdili s tatrovkami, skládali puzzle a soutěžili na pódiu o krásné ceny. Děti jezdily na velké nafukovací skluzavce, fotily se s maskoty Bludišťákem a Večerníčkem České televize,“ popsala průběh zábavního dopoledne Ivana Maršálová, manažerka marketingu firmy Dino Toys.

Všechny děti odcházely s úsměvem, plné krásných zážitků, a navíc si odnášely drobné dárky pro sebe a Dino hry pro celou třídu.

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee