česky - english

Ostravskou pobočku Bez banky vede Tadeáš Kondziolka

2012-03-29

OSTRAVA, 29. března 2012 – Šéfem nové pobočky společnosti Bez banky v Ostravě se stal Tadeáš Kondziolka. Bývalý podnikatel a ředitel stavební firmy Omlux má bohaté zkušenosti s vedením, organizací a motivací zaměstnanců. Díky létům stráveným na vedoucích pozicích v různých průmyslových odvětvích dokáže dokonale rozpoznat potřeby klientů a pomoci jim k jejich cílům.

Pětapadesátiletý Tadeáš Kondziolka odstartoval svou profesní dráhu na dole ČSA v Karviné ve funkci vedoucího úseku přípravných prací. Na šachtě získal podle svých slov jistotu v rozhodování a velkou míru obětavosti pro vykonávanou činnost. Nové ekonomické poměry využil k vlastnímu podnikání a jako obchodní cestující začal v Polsku. Vědomosti, které získal, vložil do své české společnosti Centro Marketing, která ve své nejlepší kondici dávala živnost až osmi stům lidí z Čech i Moravy.

Vedení stavebních kolektivů dovedlo Tadeáše Kondziolku až k místu ředitele ostravské firmy Omlux, kde zúročil své zkušenosti s řízením lidských zdrojů a schopnost absolutní zodpovědnosti za svá rozhodnutí. Funkci šéfa ostravské pobočky společnosti Bez banky přijal jako další výzvu.

„Profesionálně i osobně jsem optimisticky naladěn k životu a řešení jeho úskalí. Rád pracuji s lidmi i pro lidi. Jsem přesvědčen o tom, že naše práce je pomáhat podnikatelským aktivitám k růstu a rozšiřování pracovních příležitostí. Mám dobrý pocit, když naši zákazníci využívají našich služeb opakovaně, a také nás doporučují svým známým,“ uvedl Kondziolka o společnosti Bez banky. Ta poskytuje krátkodobé půjčky oproti zástavě, nejčastěji automobilu, který může klient dál využívat.

Tadeáš Kondziolka hovoří plynně česky, polsky a rusky, ovládá angličtinu a němčinu. Volný čas tráví nejraději v horách – holduje horolezectví, horskému kolu i pěší turistice. Jeho velkou vášní je fotografování a mapování mnohdy už zapomenutých míst kolem jeho rodiště v Karviné. Tadeáš Kondziolka je ženatý, se svou paní je od svých patnácti let.

 

O společnosti BEZ BANKY, s.r.o. a portálu www.bezbanky.cz

Společnost BEZ BANKY, s.r.o. poskytuje svým klientům kvalitní servis v oblasti krátkodobých půjček od roku 1992, kdy vznikla pod názvem 1. moravská autozastavárna. K původní brněnské pobočce přibyla loni na podzim další dvě nová kontaktní místa – od 1. října 2011 funguje pobočka v Ostravě, o měsíc později byla otevřena pobočka v Praze. Déle než rok nabízí společnost své služby na internetovém portálu www.bezbanky.cz. Firma se specializuje na krátkodobé finanční půjčky oproti zástavě, kterou mohou být různé druhy motorových vozidel a nově také nemovitosti. Na rozdíl od konkurenčních firem umožňuje společnost BEZ BANKY dlužníkovi po celou dobu půjčky využívat svůj zastavený automobil, pokud je jeho okamžitá prodejní hodnota vyšší než sto tisíc korun.

 

<< zpět


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee